6 Ocak 2017 Cuma

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar (2018)

2018 yılında sıkça duyduğumuz kefilsiz kredi veren bankaları ve bu bankalardan nasıl kredi alabileceğinizi detaylı olarak kaleme alalım. Bankalardan alınabilecek olan krediler için farklı şartlar bankalar tarafından hazırlanmaktadır.

kefilsiz kredi veren bankalar
kefilsiz kredi veren bankalar 2018
Her müşteride geçerli olmasa da, resmi bir şekilde uygulama hakkını elinde bulundurdukları kurallara baktığımız zaman, en çok karşımıza çıkanlardan birisi olan kefil ya da teminat gösterme işlemlerini burada ele alabiliriz.

Fakat günümüzde bankalara giderek kredi almak isteyen kişilerden kefil istendiği zaman, bu kişiler ne yazık ki kolay bir şekilde kefil bulamayacaktır. Çünkü kefil olacak kişinin bazı şartları taşıması gerekmektedir. Bu şartlara baktığımız zaman, belgelenebilir gelirinin olması, kredi notunun belirli bir seviyede olması ve kredi sicilinde de herhangi bir idari veya yasal takibin olmamasını sayabiliriz. Fakat 2018 yılından itibaren birçok banka kefil olmadan kredi vermeye başladı. Bu doğrultuda baktığımız zaman hangi bankadan nasıl kefilsiz kredi alınabileceğini şu şekilde sıralayabiliriz.

Denizbank Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır?

Denizbank, kredi almak isteyen kişilerin banka şubesine bile gitmeden kefilsiz kredi alabilmeleri için SMS üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Başvuru yapmak için Kredim yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 3280’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bu başvuruda, kefilsiz ve belgesiz bir şekilde alabileceğiniz kredi üst tutarı 10 bin liradır. Bunun üzerinde başvurular için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İhtiyaç kredisi alanında en uygun koşulları 2018 yılında da sunmaya devam eden Garanti Bankası, kefilsiz kredi almak isteyen müşterilerinden sadece SMS beklemektedir. TC kimlik numaranızı 5030’a kısa mesaj olarak gönderirseniz, yalnızca birkaç dakika içerisinde kredi başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Onaylanan krediniz için Garanti Bankası şubelerine giderek imza atmanız gerekmektedir.

Denizbank ve Garanti Bankası dışında kefil gösterme zorunluluğu olmadan kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, Yapı Kredi Bankası, Fibabank, Türkiye İş Bankası, Akbank ve Halkbank şubelerine giderek başvurularını yapabilirler.
Sponsorlu Bağlantılar

En Son Kayıt


EmoticonEmoticon