10 Ocak 2017 Salı

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Bugün ele aldığımız konu,Vakıfbank günlük para çekme limitinin 2018 yılında ne kadar olduğu ve nasıl artırılacağı olacak.Vakıfbank müşterilerinin ayrıcalıklı bir şekilde faydalanmış olduğu ATM hizmetlerinde, üst ve alt limitler 2018 yılı için müşteriler tarafından merak edilmektedir. 2017 yılındaki değerlerden memnun olmayan banka müşterilerinin yapmış olduğu başvuruların sonuç verip vermediği meraklı bir şekilde beklenirken, 2018 yılında geçerli olacak bu limitler de bankanın internet sitesinden yayınlanmış durumdadır.

vakıfbank günlük para çekme limiti
vakıfbank günlük para çekme limiti ne kadar 2018
Bu doğrultuda, ATM noktalarına giderek para çekmek isteyen kişiler, kartlı işlemler için en fazla bin 500 Türk Lirası çekebilecekler. Para çekme işleminde alt limit ise 10 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.Vakıfbank şubelerine giderek açtırılan hesaplarda, hem Türk Lirası hem de Döviz cinsinden hesaplar bulunmaktadır. Bundan dolayı, döviz cinsinden yapılacak olan para çekme limitleri de bankanın resmi yayınında kendisine yer bulmuştur.


Vakıfbank günlük para çekme limiti, dolar cinsinden yapılan işlemlerde ise en az 50 Dolar ve Euro, en fazla da bin Dolar ve Euro olarak belirlenmiştir. Bu limitler, geçtiğimiz yıla göre hiçbir değişikliğe uğramamıştır. Fakat bankanın ATM noktalarından daha fazla para çekmeye ihtiyaç duyan banka müşterileri, bu limitleri ortadan kaldırmak için bazı yöntemlere başvurabilecektir. Bu yöntemler sayesinde, isterlerse bundan sonra geçerli olacak para çekme limitlerini arttırabilecek ya da azaltabilecektirler.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır?

Vakıfbank hesabınızdan ATM noktalarından daha fazla para çekmek istiyorsanız kısaca günlük para çekme limitinizi yükseltmek istiyorsanız, üç farklı yönteme başvurabilirsiniz. Bunlar sırasıyla telefon bankacılığı, mobil bankacılık ve internet bankacılığı yollarıdır. Üçünden de anlık bir şekilde başvurunuzu yapabilecek ve hesabınıza da aynı anda yansıtıldığını görebileceksiniz.

Fakat hesaplarınızdaki paraları çekmek için yapacağınız bu limit arttırma başvurularında da yine üst limit bulunmaktadır. Bu limitler ise, Türk Lirası cinsinden tek seferlik olarak 5 bin Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro cinsinden ise tek seferlik 2000 Dolar ve Euro’ya kadar çıkartılabilecektir.

Konuyla ilgili sorularınızı bizlere aşağıdan, yorum olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır merak ediyorsanız adım adım anlattık, onun da buradan bilgisini vermiş olalım. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle...
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon