7 Ocak 2017 Cumartesi

Vakıfbank (5724) SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok kişinin merak ettiği vakıfbank'a sms ile kredi başvurusu 2018 yılında nasıl yapılır adım adım anlattık. Ülkenin en güvenilir bankaları arasında yer alan Vakıfbank, bir bölümü devlete ait olan ve bankacılık sektörünün de en köklü bankalarından bir tanesidir. Bundan dolayı gün içerisinde binlerce başvuru alan ve sayısız hizmet sunan banka, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerine yön vermektedir.

vakıfbank sms ile kredi başvurusu 2017
vakıfbank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılı
Bundan dolayı ortaya çıkan hizmetlerin en önemlisi dijital bankacılık hizmetleridir. Şubeye gitme zorunluluğu olmadan yapılan işlemler ve başvurular ile birlikte, zaman kaybı yaşamayan banka müşterileri, sadece bu sebepten bile Vakıfbank noktalarına gitmektedirler. Eğer Vakıfbank üzerinden almak istediğiniz hizmet ihtiyaç kredisi üzerineyse, tek bir kısa mesaj ile kredi başvurusu yapacağınızı bilmenizde fayda vardır. Vakıfbank sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, geçmiş yılda olduğu gibi 2018 yılında da şu şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler.

Vakıfbank Kısa Mesajla Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlk olarak, cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne girerek Kredi yazınız. Ardından boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı, bir boşluk daha bıraktıktan sonra da aylık olarak aldığınız maaşın belgelenebilir olan tutarını yazmanız gerekmektedir. Bu adımda dikkatli olmanız gereken bir nokta vardır. Kredinizin onaylanması için kesinlikle belgelenebilir gelirinizi fazla bir şekilde yazmamalısınız. Çünkü, Vakıfbank müşterisi değilseniz ya da daha önce Vakıfbank üzerinden bir kredi almamışsanız, sizlerden gelir belgenizi alarak şubelere gelmeniz istenebilecektir. Bu sırada da gelir belgenizdeki tutar başvurunuzdaki ile uyuşmazsa, başvurunuz geçersiz sayılacaktır.Örnek verecek olursak; Kredi 12345678910 2000 olarak yazılmalıdır. Bu şekilde yazmış olduğunuz kısa mesajı 5724’e göndermenizin ardından, sizlerden 0,65 kuruşluk mesaj ücreti tahsil edilecek ve bu ücret kesinlikle bankalar tarafından alınmamaktadır. Başvuru sonucunuz için ise beklemenize gerek kalmayacaktır.

Çünkü, başvurunuz en kısa sürede değerlendirilecek ve beş dakika içerisinde tarafınıza kısa mesaj ile dönüş sağlanacaktır. Bu mesajda, başvurunuzun sonucu ve kredinizi nasıl almanız gerektiği hakkında tüm detaylara yer verilecektir. İhtiyaç kredisi olarak alınan başvurularda, 2018 yılı için faiz oranları da %1,19 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranlarını destekleyici nitelikte 50 bin liraya kadar 48 aya varan vade süreleri de kredi paketleri ile sizlere sunulacaktır. Onaylanan krediniz için vade süresi işlemlerinizi ise, kredi tesliminde imzalayacağınız belgede inceleyebilirsiniz.

Bugün vakıfbank sms ile nasıl kredi alınır sorusuna yanıt vermeye çalıştık. 2018 yılında yayınlamış olduğumuz 2.yazımızın da sonuna geldik. Dilerseniz bir önceki yazımız olan kefilsiz kredi veren bankaları görebilir ve şartlarına göz atabilirsiniz. 
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon