29 Ocak 2017 Pazar

Yapı Kredi'den Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Bankalar, müşterilerinin para yatırma ya da çekme işlemlerinde hız kazanması ve şubelerde oluşabilecek sıralardan dolayı da vakit kaybetmemeleri açısından, ATM noktalarında tüm işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır.

yapı kredi bankası günlük para çekme limiti ne kadar
yapı kredi günlük para çekme limiti ne kadar
Yapı Kredi Bankası’nın ATM noktalarından vermiş olduğu hizmetlere bakacak olursak, vadesiz mevduat hesaplarından kolay bir şekilde para çekilebileceğinden söz edebiliriz. İster kartlı isterseniz de kartsız bir şekilde gerçekleştireceğiniz para yatırma ve çekme işlemlerinde, en güvenli şekilde sonuca ulaşabileceksiniz.


ATM noktalarından para çekecek olan kişilerin ise bilmesi gereken bir durum vardır. O da günlük yapılacak para çekme işlemlerinde belirli limitlerin olmasıdır. Sürekli olarak para akışı olan hesaplarda bile sabit bir şekilde tutulmuş olan bu limit, bin 500 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Yapı Kredi günlük para çekme limiti kartsız işlemlerde ise 500 TL’ye kadar düşmektedir.

Eğer, Yapı Kredi ATM’lerine giderek yapacağınız işlemlerde, bu tutardan daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız ve banka şubeleri de açık değilse, yapmanız gereken tek şey bankanın müşteri hizmetlerini aramak olmalıdır. Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, günlük para çekme limitinizi arttırabilirsiniz. Bu işlem için sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır?

Yapı Kredi günlük para çekme limitinizi arttırmak için karşınızda iki farklı yol bulunmaktadır. Eğer, banka şubeleri açıksa, yetkili kişiler ile görüşme sağlayarak para çekme limitinizi arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Fakat bu işlem ile vakit kaybetmek istemiyorsanız ve sadece şuan için 1500 liranın üzerinde para çekme işlemi yapacaksanız, kimliğiniz ile birlikte Yapı Kredi Bankası gişelerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer banka şubeleri mesai saatleri içerisinde değilse, az önce de belirttiğimiz gibi cep telefonunuz ile bankanın müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Bu işlem, dakikalar içerisinde sonuç verecektir.

Yazımızı burada noktalıyoruz, sorularınızı yorumlardan gönderebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon