28 Ağustos 2017 Pazartesi

Akbank Kredi Kartı İçin İnternet Alışveriş Onayı Verme

Birçok kişinin 17 ağustos'ta çıkan tüm kredi kartlarının internet alışverişine otomatik olarak kapatılmasını sağlayan yasa dolayısıyla sıkıntılar yaşadığını görüyor ve okuyoruz.

akbank kredi kartı için internet alışveriş onayı
akbank kredi kartı için internet alışveriş onayı verme

Bu yüzden sitemizde kredi kartınız için internet alışverişlerinize nasıl onay verebileceğinizi adım adım, banka banka yer vermeye çalışacağız. Bugün ilk olarak akbank kredi kartı olanlar için internet alışverişine kapanan kartı kısa sürede nasıl tekrar aktif hale getirebileceğinizi anlatacağız.

En basit ve en tercih edilen yöntem olan sms(kısa mesaj) yöntemine göre;

Akbank axess kart, wings kart veya neo kartınızı bu yukarıdaki sms servisi aracılığı ile internet alışverişlerine tekrar aktif hale getirebilirsiniz. INTERNET yazıp 8885'e direkt olarak kısa mesaj gönderiyorsunuz ve kısa süre içinde sonuç mesajı size geliyor.Eğer bir sorun oluşmamışsa akbank kredi kartınızın onayınız doğrultusunda internet alışverişlerine tekrardan açıldığını belirten bir mesaj geliyor. Ayrıca bir sorun yaşamanız durumunda, direkt olarak akbank müşteri hizmetleri 444 25 25 / 0850 222 25 25 numaralarından 7/24 aktif durumdadır. Ayrıca sms ile uğraşmak istemiyorsanız bizzat müşteri hizmetleriyle görüşerek de kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

Son olarak hesap işletim ücreti almayan bir banka arıyorsanız sizler için hazırladığımız yazıya buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz. Bunun dışında farklı soru ve sorunlarınız olursa aşağıdan gönderin lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon