24 Ağustos 2017 Perşembe

Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu Bonus özellikli kredi kartları, hem gelir durumu olan yani sigortalı olarak çalışan kişilere hem de gelir belgesi sunamayan ve üniversite eğitimi alan öğrencilere yönelik sunulmaktadır. Kişilerin yapacakları başvurularda ise, kredi kartı özelliği ve söz konusu gelir durumları doğrultusunda bir limit belirlenecektir.

garanti bonus kredi kartı limiti arttırma
garanti bonus kredi kartı limiti ne kadar
Eğer üniversite öğrencileri için geliştirilen Bonus Genç kredi kartına başvuru yaparsanız, bankanın size ilk etapta vereceği limit 500 TL olacaktır. Bu limit dahilinde yapacağınız kullanımlardan 3 ay sonra ise 1000 TL’ye kadar yeni bir limit başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gelir belgesi ile başvuru yapan kişiler için sunulan kredi kartı limiti ise, genellikle gelir durumu ile aynı ölçüde olmaktadır. Örnek ile açıklayacak olursak, asgari ücretli olan bir kişinin yapacağı Bonus kredi kartı başvurusunda, onların kullanımına sunulacak olan kredi kartı limiti ortalama olarak 1400 TL altında olacaktır. Az önce de belirttiğimiz gibi kişiler ilk 3 ay ödemelerini hiçbir şekilde geciktirmeden ve dönem borcunu ödeyerek yaparlarsa, bu durumda yeni bir limit başvurusunda bulunabilirler.

Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma

Bonus özellikli kredi kartınızın limitini arttırmak için en az 3 ay kullanım sağlamalısınız. Bu sürenin sonrasında isterseniz kendi taleplerinize göre limitinizi arttırabilir/yükseltebilir isterseniz de bankaya otomatik limit artışı talimatı verebilirsiniz. Otomatik limit artışı talebinde bulunduğunuzda, yaptığınız harcamalar ve ödeme alışkanlıklarınız göz önünde bulundurularak herhangi bir başvuru yapmanıza gerek kalmadan kredi kartı limitiniz arttırılacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon