13 Ağustos 2017 Pazar

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

Ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartları arasında saydığımız World Kart, Yapı Kredi Bankası tarafından geliştirilen ve kullanıcılarına sunulan bir hizmettir. World özellikli kredi kartı için başvuru yapacak olan kişiler, gelir durumlarını gösteren belgeleri yardımıyla Yapı ve Kredi Bankası şubelerine gitmeleri yeterli olacaktır.

yapı kredi world kredi kartı limiti ne kadar
yapı kredi world kredi kartı limiti ne kadar
İlk kez kredi kartı kullanacak olan ya da Yapı Kredi Bankası’ndan ilk kez kredi kartı alacak olan kişiler için başlangıçta biraz düşük limitler belirlenebilmektedir. Kişilerin gelir durumlarına ve bankalarda bulunan borç kayıtlarına göre verilecek olan bu kredi kartlarında, eğer farklı bir kredi ya da kredi kartı bulunmuyorsa, gelir belgesinde yazılı olan miktara yakın bir kredi kartı limiti belirlenecektir.


 Fakat belirlenen bu kredi kartı limiti sürekli sabit kalmayacaktır. Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek ya da mobil ve internet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak, kredi kartınızın limitinin arttırılması ya da otomatik olarak limit arttırılması konusunda başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Arttırma

World özellikli kredi kartı limitinizi arttırırken/yükseltirken yukarıda belirttiğimiz gibi banka şubeleri, Yapı Kredi mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden anında başvuruda bulunabilirsiniz. Yapacağınız başvuru işlemleri ise, kredi kartı kullandığınız süresinin en az 3 ay olması durumunda yapmalısınız. 3 aydan daha az kullanımlarda, limit artışı için yapılan başvurular işleme alınmayacaktır. Bunun dışında, 3 ay sonrasında yapacağınız başvurularda, ödeme durumunuz ve gelir bilgilerinizi göz önünde bulundurarak banka tarafından başvurunuz sonuçlandırılacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon