25 Eylül 2017 Pazartesi

Limitsiz Kredi Kartı Kimlere Verilir? Nasıl Alınır?


Kredi kartlarında bireylerin yaptıkları başvurular, sundukları belgelere göre aylık gelirleri ve geçmiş dönemde kullandıkları kredi ve kredi kartı hizmetleri göz önünde bulundurularak, bir limit belirlenmektedir.

limitsiz kredi kartı nasıl alınır
limitsiz kredi kartı kimlere verilir? nasıl alınır?
Belirlenen kredi kartı limitlerinde ise, özellikle ticari faaliyetlerde bulunan kişilerin çok daha üst sınırlarda hatta limit sınırı olmadan hizmet aldıklarını belirtebiliriz. Bu sayede işletme sahipleri çok yüksek miktarlardaki harcamalarını bile bu kredi kartları ile yapıp, aynı zamanda da taksitli imkanlardan faydalanmaktadırlar.

Eğer ticari faaliyetlerde bulunuyorsanız ya da herhangi bir limit şartı olmadan siz de limitsiz kredi kartı kullanmak istiyorsanız, aşağıda belirteceğimiz şartları taşıyor olmanız gerekecektir.
  1. Öncelikle kredi notunuzun yüksek bir seviyede olması gerekmektedir. En yüksek 1900 olarak belirlenen kredi notu aralığında 1700 ve üzerinde olunması, limitsiz olarak alacağınız kredi kartı için yeterli olacaktır.
  2. Bankalardan bir ceza almamalı, idari veya da yasal takibe uğramış bir borcunuzun olmaması gerekmektedir.
  3. Risk raporu sorgulamasında, ödeme düzensizliği gibi bir durumun yaşanmamış olması gerekmektedir.
  4. Belgeleyebildiğiniz geliriniz ya da ticari müşterilerde bilançodaki rakamların yüksek sınırlarda olması gerekmektedir. Çünkü limitsiz özellikteki kredi kartlarının güvence altına alınabilmesi için,  banka normal denecek seviyeleri kabul etmeyecektir.
  5. Bankacılık geçmişinizin uzun ve sorunsuz olması gerekmektedir.


Bu şartlar tamamlandıktan sonra, limitsiz olacak şekilde bir kredi kartı kullanılması mümkün olacaktır. Ayrıca, şartların tamamının karşılanması da gerekecektir. Şuan tüm bankaların bu şekilde ve şartlarda kredi kartı hizmeti bulunmaktadır. Biz yine de son olarak en sık tercih edilenlerin bulunduğu bir liste yapalım.

Limitsiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

  • Akbank
  • Ziraat Bankası
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon