17 Ekim 2017 Salı

En Çok Mil Kazandıran 4 Kredi Kartı

Kredi kartı ile yapılacak harcamalardan mil puan kazanarak uçak biletlerini bedavaya getirmek isteyen kişiler için, bu yazımızda dört kredi kartından bahsedeceğiz.

en çok mil kazandıran 4 banka
en çok mil kazandıran 4 banka
Kullanıcısına en fazla mil puan kazandıran bu kredi kartları, taksitli alışverişleriniz ya da tek çekim alışverişlerinizde hem mil puan hem de ekstra puanları size sunmaktadır. En çok mil kazandıran dört kredi kartı ise şu şekildedir.

1- Garanti Bankası Shop&Miles Kart

Bu kredi kartı Türk Hava Yolları ile Garanti Bankası’nın işbirliği ile ortaya çıkarılmıştır ve ülkemizdeki ilk mil kazandıran kart ünvanına sahiptir. Shop&Miles kartınız ile yapacağınız tüm harcamalar ile anında mil puan kazanacaksınız. Kazanmış olduğunuz bu puanlar ise, hesap kesim tarihiniz ile birlikte, Türk Hava Yolları kullanıcılarına verilen Miles&Smiles kartınıza yüklenecektir. Sizler de Miles&Smiles kartınızdaki puanları, dilediğiniz zaman dilediğiniz uçuşta değerlendirebilirsiniz. Kazanacağınız puanlar ise, yurtiçi harcamalar için her 1 Türk Lirası için 1 mil, yurt dışında yapılacak harcamalarda ise, 1 Dolar ve Euro baz alınarak her harcama için 2,25 mil olarak hesabınıza yüklenecektir.

2- Denizbank Miles&More

Denizbank’ın sunduğu bu ayrıcalıklı mil kazandıran kartı, normal harcamalarınızda kullanamasanız da, uçak bileti alımlarınızda çok yüksek puanlar kazanabilmektesiniz. Aynı zamanda, kart size ilk teslim edildiğinde içerisinde 3.000 mil de hediye edilmektedir. Kazanacağınız puanlar ise Türk Lirası baz alınarak hesaplanmakta ve her 1 Türk Lirası değerindeki harcamanız için 1 mil olarak hesabınıza yüklenmektedir.

3- HSBC Pegasus Kart

İç hatlarda en sık tercih edilen firma olan Pegasus, kullanıcılarına daha fazla hizmet sunabilmek için HSBC ile anlaşarak sizlere bu kartı sunmaktadır. HSBC Pegasus Kart ile yapılan harcamalarınızda, yüzde beş oranında puan kazanmaktasınız. Buna ek olarak havayollarından aldığınız her uçak biletiniz için de %1,5 mil hediyesi kazanmaktasınız.

4- Akbank Wings

Sıradan bir kredi kartından oldukça farklı olan Akbank Wings, ister tek çekim isterseniz de taksitli ödemelerde sizlere mil puan kazandıracaktır. İnternet üzerinden başvuru yapacağınız bu kredi kartı, her 1 Türk Lirası harcamanızda 1 mil puan kazandırmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon