8 Ekim 2017 Pazar

İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Bankalar, teknolojinin faydalarından yararlanıp internet bankacılığına son birkaç yıl içinde tamamen geçiş sağladılar. İnternet bankacılığı artık bankaya gitmeye gerek duymadan birçok işlemi yapabildiğimiz faydalı bir servistir.
iş bankası internet bankacılığı şifresi alma
iş bankası internet bankacılığı şifresi nasıl alınır
Ülkemizde bulunan birçok banka, internet bankacılığı servislerini neredeyse her hafta güncelliyor ve bizlere fayda sağlayacak tüm eklemeleri yapıyorlar. Giderek gelişen internet bankacılığı sayesinde bankanın size sunduğu tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. "İşcep'i indir, işini cepte bitir" sloganıyla yola çıkan iş bankası internet şubesine giriş için sizden Müşteri Numaranız, Yabancı Kimlik Numaranız ya da TC Kimlik Numaranız istenmektedir. Yani müşteri numaranızı hatırlamıyorsanız buraya TC kimlik numaranızı girebilirsiniz.

İnternet şubesine nasıl girebilirim diyorsanız direkt olarak iş bankasının kendi sitesine girerek aşağıdaki resimde yer alan kısımdan -bireysel veya kurumsal- hesap türünüzü seçip tıklayın.
iş bankası internet bankacılığı giriş ekranı
iş bankası internet bankacılığı giriş ekranı
 Daha sonra elinizde herhangi bir şifre bulunmadığını düşünürsek buraya tıklayarak iş bankası anında şifrenizi TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız sayesinde kısa sürede alabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranda hesabınızın türüne göre seçimi yaptıktan sonra iki kutucuğu bilgileriniz ile doldurup doğrulama kodunu girdiğiniz ve devam tuşuna bastığınızda telefonunuza internet bankacılığına giriş yapabileceğiniz şifreniz gelecektir. Bu sayede iş bankası internet bankacılığı şifrenizi öğrenmiş olacak ve size sunulan iş bankası internet şubesi servislerinden faydalanacaksınız.


İş bankası'nın internet bankacılığı örnek olarak gösterilebilecek sistemler arasında yer alıyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde iş bankası internet bankacılığı kullanarak havale-eft gibi işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirebiliyorsunuz. Faturalarınızı, vergi borcunuzu hatta trafik cezalarınızı dahi kısa sürede ödeyebilmektesiniz.

Bu yazımızı da burada noktalıyoruz. Eğer iş bankası internet bankacılığı şifresi almakta sorun yaşıyorsanız yorumlardan bizlere sorunu iletin elimizden geldiğince yardımcı olalım.

Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon