18 Kasım 2017 Cumartesi

Enpara Aidat Veren Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubesiz bankacılık hizmetiyle ülkemizde ilk olan Enpara.com, aidatsız kredi kartını geçtiğimiz günlerde tanıttı. Ancak yine çok konuşulacak bir yeniliğe imza attı: Enpara aidat veren kredi kartı geliyor!

enpara aidat veren kredi kartı başvurusu
enpara aidat veren kredi kartı başvurusu
Duyduğunuzda afallamanız normal, aynı tepkiyi ben de verdim diyebilirim. Enpara, yeni çıkarmış olduğu kredi kartını kullandığınız süre boyunca aidat ödemeyeceksiniz, bununla da kalınmayıp enpara size kartı kullandığınız için aidat ödeyecek. Bugün yazımızda enpara aidat veren kredi kartı başvurusu için neler yapmanız gerekiyor, yeni gelişmeler neler bundan bahsedeceğim.

Öncelikle şu aidat veren kredi kartı meselesine bir açıklık getirelim. 100 TL + 100 TL olmak üzere toplam 200 TL'yi, 2 yıl içinde enpara vadesiz TL hesabınıza yatıracak. Ancak enpara.com'un istediği bazı şartlar var. İlk olarak 31 Aralık 2018 tarihine kadar enpara.com müşterisi olmalısınız, yani başvuru işlemi için son tarih budur. İkinci olarak ilk yıllın aidat ücretini almak istediğinizi düşünelim. Enpara, kredi kartı ile en az 10 işlem yapmanızı ve bu işlemlerin 6 tanesinin 10 TL ve üzeri olma şartı koşuyor. Ayrıca 100 TL aidat ödemesini almak için 1.yıl sonunu beklemek zorunda da değilsiniz. 


Diyelim ki 4.ayda çoktan bu işlemleri sağladınız; o halde enpara bir sonraki ayın 7.günü içinde vadesiz TL hesabınıza 100 TL'yi gönderiyor. Bununla ilgili de ayrıca bir SMS ve mail alıyorsunuz. 2.yıl için de benzer durum geçerli, tek ekstra olarak 1.yılı doldurup 2.yıla başlamış olmanız gerekiyor. Yani 1 yıllık bir geçmişinizi doldurmalı ve tekrar 6 tanesi 10 TL ve üzeri olmak üzere, en az 10 adet işlem yaparak tekrar bir 100 TL aidat ödemesi alabiliyorsunuz.

Enpara'nın aidat veren kredi kartı nedir, sorusuna kısaca bu şekilde cevap verebilirim. Peki ya na bu kart için nasıl başvuru yapılıyor?

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru işlemi için şu an sadece çok eski müşteriler için geçerli. Ben de 2014 yılından beri kullanıyorum ama bana bile başvuru şansı tanınmamış. Söylenene göre şu an enpara çalışanları ve şanslı müşteriler tarafından kullanılmaya başlanmış. Eğer başvuru hakkınızın olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız internet şubesine giriş yapıp aşağıda gösterdiğim resim üzerindeki yolu takip edebilirsiniz. Eğer burada kredi kartı diye bir seçenek varsa başvuru hakkı tanınmış demektir.
enpara kredi kartı başvuru seçeneği
enpara kredi kartı başvuru seçeneği
Ancak Aralık ayının ortasında başvuru işleminin açılacağını tahmin ediyoruz. Başvuru için bir adres belirlenmiş.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/kredi-karti.aspx

Güncelleme:  Başvuru artık tüm enpara kullanıcıları için aktif hale getirilmiş. Mesleğinize göre gerekli bilgileri (aylık net maaş, öğrenciyseniz öğrenci belgenizin fotoğrafı vs.) doldurup başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Diğer konularda (puan sistemi, kampanyalar vs.) yeni haberler geldikçe yazımızı güncelleyeceğiz. Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon