23 Aralık 2017 Cumartesi

DenizBank'tan Telefon Kredisi: Kredi X Nedir? Nasıl Başvurulur?

Denizbank'tan yepyeni bir ürün, kredi x kısa süre önce duyruldu. Televizyonda reklamını görüp sizler için telefon kredisi: kredi x nedir, nasıl başvurulur sorularına kısaca yanıt vermeye çalışacağım.

denizbank telefon kredisi kredi x nedir
denizbank'tan telefon kredisi: kredi x nedir? nasıl başvurulur?

Öncelikle reklam telefonunu yenilemek isteyenlere hitap ediyor. Çünkü, aynı reklam 10 defa olmak üzere 10 farklı telefonu göstererek çekilmiş. Henüz kendi resmi web sitesinde dahi hiçbir bilgiye yer vermeyen Denizbank, sadece kredi x için başvuru bağlantısı oluşturmuş durumda.
Kredi X, kısaca telefonunu yenilemek isteyenlere özel bir telefon kredisi ürünüdür. Peki ya Denizbank Kredi X'e nasıl başvurulur?

DenizBank Kredi X Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle şuradaki bağlantı üzerinden denizbank'ın resmi sitesine gitmelisiniz. İkinci olarak ilk kutucuğa TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girmelisiniz. Üçüncü adımda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili onay kutucuğunu işaretleyip işaretlememek size kalmış, ardından devam tuşuna işleminizi tamamlamalısınız.

Bu aşamadan sonra sistem kredi notunuzu ve kredi ödeme geçmişinize bakacak ve olumlu/olumsuz cevap verecek. Bu cevap genelde SMS ile verilse de bazen bizzat müşteri hizmetlerinden de aranılabiliyor.

Denizbank, telefon kredisi ürünü olan Kredi X hakkında yeni detayları yayınladıkça (aranan şartlar, istenen belgeler vs.) yazıya eklemeler yapacağım. Takipte kalınız.

Sorularınızı yorumlar aracılığı ile sorabilirsiniz, kısa sürede yanıt vereceğime şüpheniz olmasın.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon