16 Aralık 2017 Cumartesi

ING Bank Light Kart Nedir? Nasıl Başvurulur?ING Bank, yenilikçi anlayışıyla ülkemizde yaptığı kredi ve kredi kartı kampanyalarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Yurtiçinde 266 şube ile (16 Aralık 2017 TBB Resmi verilerine göre [bkz: tbb]) aralıksız hizmet vermektedir.
ing bank light kart nedir nasıl başvurulur
ing bank light kart nedir, nasıl başvurulur
Bugün, ING Bank’ın yeni ürünü olan Light Kart hakkında bilgi vereceğiz. Enpara ile başlayan aidatsız kredi kartı furyasına birçok banka gibi ING Bank’ta katıldı. Yani ING Light Kart’ta yıllık kart aidat ücreti ödenmiyor. Bunun yanı sıra standart kredi kartlarında ve banka kartlarında olduğu gibi peşin alışverişlerinizde kullanabileceğiniz gibi bu işlemleriniz sonrasında vade farklı taksitlendirme de yapabiliyorsunuz. 

Ayrıca Ek kart ücreti, yenileme ücreti, ek kart yenileme ücreti gibi fiyatlandırmalarla karşılaşmıyorsunuz. (Bilgiler ING Bank’ın resmi sitesinde yer alıyor.) Peki ya Mastercard özelliği ile gelen ING Light Kart’a nasıl başvuruluyor?

ING Bank Light Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şu an için Light Kart’a sadece tek bir kanal üzerinden (telefon ile) başvuruda bulunulabiliyor.  
0850 222 0 600 numarası üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kart çok yeni olduğu için ve henüz herhangi bir reklam yapılmadığından, kartın varlığından pek kimsenin haberi yok. Önümüzdeki günlerde muhtemelen daha çok kişinin bu karta başvuracağını, talebin artacağını söyleyebiliriz.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon