11 Ocak 2018 Perşembe

Emekli Maaşı Banka Değişikliği Promosyonları (2018)

Ülkemizdeki emekli sayısının 12 milyona dayandığı 2018 yılında, birçok emeklimiz maaşını aldığı bankayı değiştirmek ve sunulan kampanyalardan, fırsatlardan yararlanmak istiyor. Bu bağlamda bugün emekli maaşını başka bankaya taşımak isteyenler için kampanyalardan bahsedelim istedik.

emekli maaşı banka değişikliği promosyonları 2018
emekli maaşı banka değişikliği promosyonları (2018)
Bankaların adeta birbirleri ile yarıştığı 2018 yılında emeklilik promosyonları konusunda Ziraat Bankası, ING Bank, QNB Finansbank gibi bankalar genelde en dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. İşte emekliler için promosyon veren 3 banka ve kampanyaları...

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu

Eğer maaşınız 1000 TL altında ise 300 TL, 1000 TL ile 2000 TL arasında ise 375 TL, 2000 TL ve üzerinde ise 450 TL promosyon veriliyor.
Ayrıca 3 yıllık peşin promosyon ödendiğini de belirtelim. Yapmanız gereken tek şey 3 yıl boyunca emekli maaşınızı Ziraat Bankasından alacağınıza dair taahhüt vermeniz. Eğer başvuruda bulunacaksanız 4757 numarasına PRO yazın ardından bir boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazıp SMS gönderin. Bu SMS ziraat bankasına ulaşacak ve kısa süre içinde müşteri temsilcisi tarafından aranacaksınız.

QNB Finansbank Emekli Promosyonu

Yine ziraat bankası gibi verilen promosyon ücretleri maaşınıza göre değişkenlik gösterip 300, 375 ve 450 TL oluyor. Ayrıca internet bankacılığından yaptığınız EFT – Havale ücretleri (TL olmak şartıyla) alınmayacak. Ayda 2 defa farklı ATM’lerden ücretsiz para çekme ve QNB Finansbank şubelerinde işlem yapacağınız zaman sıra önceliği verilmektedir. Tabi tüm bu promosyonların 3 yıllık emekli maaş taahhütnamesi imzaladığınızda geçerli olacağını belirtelim. Başvuru için bizzat şubeye gidebilir ya da 0850 222 11 00 numarası üzerinden Finansbank Emekli Bankacılığı hattına bağlanabilirsiniz.

ING Bank Emekli Promosyonu

QNB Finansbank ve Ziraat Bankası ile aynı tutarlar geçerli olup (300, 375 ve 450 TL) ekstra birkaç avantaj sağlanmaktadır. Bunlar;
  • Eğer 1 adet otomatik fatura talimatı verirseniz 50 TL,
  • 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verirseniz 150 TL,
Tutarlarında ek promosyon verilmektedir. Yani toplamda 600 TL’ye varan bir ücret tarafınıza ödeniyor. Ayrıca vadesiz mevduat hesaplarınız için herhangi bir hesap işletim ücreti de ödemiyorsunuz. Tabi yine 3 yıllık taahhütname imzalamanız gerekiyor. Başvuru için ise şuraya tıklayarak emekli maaş taşıma talep formunu doldurabilirsiniz.

Emekli Maaşı Banka Değişikliği Nereden Yapılır?
Bizzat bankaya giderek emekli maaşınızı taşıyabileceğiniz gibi 2018 yılı itibariyle e-devlet üzerinden de bu değişikliği yapabilmektesiniz. Tek ihtiyacınız olan şey turkiye.gov.tr için PTT’den 2TL karşılığında şifre almanız. Şifreniz varsa direkt şu bağlantı üzerinden banka değişikliği yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon