22 Şubat 2018 Perşembe

Ziraat Bankası Ayın Sektörü Nedir?

Ayın sektörü özelliği, Ziraat Bankası’nın “combo lira” sisteminin beraberinde getirmiş olduğu, her ay bir sektörün seçilip daha fazla combo lira kazanma imkanının sunulduğu bir üründür.
ziraat bankası ayın sektörü nedir
ziraat bankası ayın sektörü nedir
Bankkart Combo sahibi tüm müşterilerin yararlanabildiği ayın sektörü özelliği için her ay bir sektör seçilip 100 TL ve üzeri yapacağınız harcamalar için %5 ek ComboLira kazandırıyor. Ek kartlardan yapılan harcamaların da dahil olduğu bu özellik için aylık maksimum 20 TL ComboLira kazanılabiliyor.

Ayın Sektörü İçin Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Katılım için başvurunun zorunlu tutulduğu ayın sektörü özelliği için AYINSEKTORU yazın ardından bu mesajı 4757’ye gönderin.  Kısa süre sonra karşı mesaj alacaksınız, bu mesaj -eğer bir sorun yaşanmamışsa- olumlu olacak ve katılım işleminiz tamamlanacaktır.


İade işlemleri, nakit çekim veya ön provizyon işlemleri için combolira kazanımı mümkün değidlir ve bu özellikten Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold ve Bankkart Combo Platinum kullanıcıları yararlanabilmektedir.

Kazandığınız ComboLira’lar, combo 360’ın aksine anında hesabınıza eklenir ve belirtilen sektörler dışında alışveriş yaptığınızda ek %5 ComboLira kazanamazsınız. 

2018 Haziran ayın sektörü, Giyim ve Aksesuar olarak belirlenmiştir. 100 TL ve üzeri harcamalarınız için ekstra %5 combolira kazanma fırsatını kaçırmayın. Haziran ayı boyunca, ek combolira kazanmak için bu sektörden alışveriş yapmalısınız. Eğer Ayın Sektörü özelliğini kapamak istiyorsanız Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Ayın Sektörü Reklamı
Ziraat Bankası, ayın sektörü uygulaması için bir reklam filmi hazırladı ve youtube kanalında yayınladı. 250 bini aşkın izlenmeye kısa sürede ulaşan reklama aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Henüz Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu yapmadıysanız yazımızı okumanızı öneriyoruz: Bankkart Combo Başvurusu 
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon