11 Şubat 2018 Pazar

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süredir çalışmaların sürdüğü bankkart combo’nun lansmanı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Kendi çalışanlarına bu kartı sağlayarak test yapan Ziraat Bankası, piyasadaki 5 milyon kredi kartı müşterisini yukarılara çıkaracak gibi görünüyor.
ziraat bankası bankkart combo başvurusu
Resim ziraat bankası bankkart combo başvurusu
Bankkart Combo, kısaca aynı anda hem kredi kartı hem de banka kartına tek bir kart sayesinde ulaşabileceğiniz yeni bir üründür. Bu yeni kart için maximum ile çalışmayarak kendi markasını yaratan Ziraat Bankası, aynı Halkbank’ın yaptığı Paraf gibi özgün bir ürün oluşturma peşinde.
Bu yeni kart sistemini, yani tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartı kullanabildiğiniz model halihazırda zaten bankkart genç ürününde mevcuttu. Öğrenciler arasında popüler olan bankkart genç kullanıcılarının zaten bildiği ve kullandığı bu ürün, bankkart combo sayesinde tüm müşterilere açılmış oldu diyebiliriz.

Peki ya bankkart başvurusu nasıl ve nerden yapılıyor?

Öncelikle yukarıda da belirttiğimiz üzere şu an için sadece kendi çalışanlarına kullandırdığı bu yeni kart için mevcut müşteriler Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak bankkart combo'ya geçiş yapabiliyorlar. 0850 220 00 00 direkt olarak bu numaradan bağlanıp bankkart combo başvurunuzu yapabiliyorsunuz.Bunlara ek olarak, halihazırda maximum kart kullanıcıları, kartlarını, üzerinde yazan son kullanma tarihlerine kadar kullanmaya devam edebilecekler.
Ziraat bankası’nın internet şubesinden ya da direkt web sitesi üzerinden başvurular alınmaya henüz başlanmadı. Yeni bir web sitesi hazırlayan Ziraat Bankası, çok yakında kart ile ilgili tüm detayları da açıklayacak.
Ciddi bir bütçenin ayrıldığı bu yeni ürün için bir güncelleme olduğu takdirde sitemizde paylaşacağız. Takipte kalın.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon