23 Mart 2018 Cuma

Vakıfbank Havale ve EFT Ücretleri (2019 Güncel)

Para transferi konusunda bankalar tarafından alınan masraflar hem bireysel hem de ticari işletmelere büyük yük olarak gösterilmektedir.

vakıfbank havale ve eft ücretleri 2019
vakıfbank havale ve eft ücretleri 2019 (güncel)
Eğer Vakıfbank içerisinde hesabın varsa ve para transferi yapacaksan banka tarafından istenilen masraf ücretlerini kesinlikle bilmelisin. Dönem ve yıllara göre değişen masraflar, para transferi sırasında gönderilecek tutar üzerinden kesilmektedir. Bu nedenle gönderimler sırasında bu masrafları da düşünerek para transferi yapman sana kolaylık sağlayacaktır.

Vakıfbank'ın Havale ve EFT işlemleri sırasında istediği ücretlerden kısaca bahsedecek olursak;
  • Vakıfbank kullanıcıları, İnternet bankacılığı üzerinden EFT göndermek istemeleri durumunda 4,00 TL tutarında bir işlem bedeli ödemek zorundadırlar.
  • Bazı durumlarda Vakıfbank ATM'leri üzerinden yapılan EFT işlemlerinde ise talep edilen masraf ücretinin 6,00 TL olarak yansıtıldığını belirtelim.
  • İnternet bankacılığı üzerinden Havale yapmak isteyen Vakıfbank kullanıcıları, yapacakları her işlem için 1,35 TL işlem bedeli ödemelidirler.
  • ATM'ler üzerinden yapılacak Havale işlemlerinden ise talep edilen işlem ücreti ise 6,00 TL olarak belirlenmiştir.
2019 yılı içinde herhangi bir fiyat güncellemesi olması durumunda yazımızı olabildiğince hızlı güncellemeye çalışacağız.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon