25 Mart 2018 Pazar

Vakıfbank (64.Yıl Özel) Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Başvuru Detayları

Vakıfbank, geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 64.yılını kutladı ve buna özel bir reklam yayınladı. 64.yıl özel kredi kampanyasının duyrulduğu reklamın detaylarına gelin hep beraber bakalım.

vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi başvuru detayları
vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi başvuru detayları
Türkiye'nin en büyük 7.bankası olan Vakıfbank, 1954 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 12 bini aşkın personeli, 920'yi aşkın şubesi ve 3 bini aşkın ATM'si ile ülkemizde dikkat çeken bankalar arasındadır. 64.yıl özel kredi pakedine göre minimum %1.30 faiz oranından yararlanabiliyor ve bu krediyi 48 ay vade ile alabiliyorsunuz.

90.000 TL
'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor ve taksitler 3 ila 48 ay arasında sağlanabiliyor. Kuruluş yıl dönümü kredisinde minimum kredi tutarı ise 2000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz %1.30 faiz oranından sadece kredi notu 1800 ve üstü müşterilerin yararlanabildiğini hatırlatmak istiyoruz. Kredi notunuz düştükçe yararlanabileceğiniz faiz oranı da maalesef ki artıyor.

Örneğin 50.000 TL tutarında krediyi %1,30 faiz oranından, 48 ay vade ile almak istediğinizi düşünelim. Bu durumda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1,487 TL'ye tekabül edecektir.

Vakıfbank'ın kuruluş yıl dönümü kredisinde şöyle önemli bir olay var; Taban faiz oranı yani %1,30'un geçerli olması için krediyi alacağınız vakıfbank hesabınızdan 1 adet faturanızı otomatik ödeme talimatı vermeli ve sigortayı da vakıfbank üzerinden yaptırmalısınız. Ek olarak asgari maaş tutarında kredili mevduat hesabı açılması da şart koşuluyor. Eğer bunları yapmak istemiyorum diyorsanız da faiz oranı minimum %1,32 oluyor. Çok büyük bir fark yok ancak yine de takdir sizin.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru işlemini internet şubesi, cep şube, şube ve SMS ile yapabiliyorsunuz. Ben en sık tercih edilen yöntem olan sms ile başvuru yönteminden bahsedeceğim.
KREDI yazıp bir boşluk bırakmalı ve ardından TC Kimlik Numaranızı yazmalısınız, sonra bir boşluk daha bırakın ve aylık gelirinizi yazıp 5724'e kısa mesaj gönderin.

Örnek vermek gerekirse; KREDI 12312312312 2100

Sorularınızı bekliyor olacağız. Eğer sorunuz yoksa vakıfbank'ın 2018 yılındaki havale ve eft ücretlerine şuradan ulaşabilirsiniz: Vakıfbank havale ve eft ücretleri
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon