15 Mart 2018 Perşembe

Yapı Kredi Havale ve EFT Ücretleri (2019 Güncel)

Bankacılık hizmetlerinden sıklıkla yararlanan bir kişi isen EFT ve Havale terimlerinin ne anlama geldiğini biliyorsundur.

yapı kredi havale ve eft ücretleri 2019
yapıkredi havale ve eft ücretleri 2019 (güncel)
Para transferi sırasında kendi bankanız ile yaptığınız işlemler Havale, farklı bankalar ile yaptığınız işlemler EFT olarak adlandırılır. Bu işlemler bankacılık hizmetleri üzerinden yürütüldüğü için belirli oranda masraf ücretleri alınmaktadır. Yapı kredi de her bankada olduğu gibi havale ve eft gönderimlerinde ücret talep etmektedir.

Yapı kredi bankası tarafından talep edilen EFT ve Havale ücretleri mobil bankacılık ve ATM hizmetlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu ücretler şu şekildedir;
  • Yapı kredi Bankası kullanıcıları, İnternet bankacılığı üzerinden yapacakları EFT işlemi için 4,00 TL işlem ücreti ödemektedirler.
  •  İnternet bankacılığı müsait olmaması durumunda ATM’ler üzerinden EFT yapmak istemeniz durumunda ödeyeceğiniz işlem ücreti 6,00 TL olacaktır.
  • Havale işlemini mobil bankacılık üzerinden yapmak istemeniz durumunda işlem ücreti olarak ödeyeceğiniz tutar 1,90 TL olacaktır.
  • Aynı işlemi ATM’ler üzerinden yapmanız durumunda Havale işlemi için 6,00 TL işlem ücreti ödemek durumunda kalacaksınız.

Bu ücretler 2019 yılının güncel ücretleridir, fiyatlarda artış veya azalış olması durumunda yazımızı güncelleyeceğiz. Sorularınızı bekliyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon