4 Nisan 2018 Çarşamba

Türkiye İş Bankası Havale ve EFT Ücretleri (2019 Güncel)

Türkiye’de ki en çok kullanılan bankalardan birisi olarak gösterilen İş Bankası, müşterileri tarafından talep edilen birçok işlemi anlık olarak yerine getirebilmekte.

iş bankası havale ve eft ücretleri 2019
türkiye iş bankası havale ve eft ücretleri 2019
İş bankasından aldığın hizmet sonucunda EFT ve Havale ücretlerini merak ediyorsan bu yazımız içerisinde ayrıntılı olarak sana bu konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Öncelikle bankalar tarafından talep edilen Havale ve EFT ücretlerinin birbirlerine oranla değişiklik gösterdiğini belirtmek isterim.

İşbank'ın 2019 Yılındaki Havale ve EFT Ücretleri

İş bankasının mobil bankacılık ve ATM’leri üzerinden yapılabilecek Havale ve EFT için talep ettiği ücretler;
  • İş bankası mobil bankacılığı üzerinden yapılacak EFT işlemleri için talep edilen işlem ücreti 5,10 TL’dir.
  • Sürekli olarak internet bankacılığına giriş yapamıyorsanız ATM’ler üzerinden EFT gönderebilirsiniz. Bu işlem için İş bankasına 12,00 TL işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir.
  • Havale yapmak isteyen İş bankası kullanıcıları, internet bankacılığı üzerinden yapacakları her işlem başına 2,20 TL işlem ücreti ödemek durumundadırlar.
  • ATM üzerinden Havale yapmak isteyen İş bankası kullanıcıları, yapacakları bu işlemler için de 8,00 TL işlem ücreti ödemektedirler.
Daha önceki yazımızda iş bankası internet bankacılığı şifresinin nasıl alınabileceğini anlatmıştık. Buraya tıklayarak yazımıza gidebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar


EmoticonEmoticon