fbpx

Denizbank

EFT Kodu
0134
Swift Kodu
DENITRIS
Çağrı Merkezi
444 0 800
İnternet
denizbank.com

Denizbank Hakkında

Ülkemizin dijital bankacılık alanında son zamanların en çok tercih edilen bankalarından olan Denizbank, özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. İlk olarak 1997 yılında Zorlu Holding tarafından satın alınan bu banka 2006 yılında Dexia bünyesine katılım sağlamıştır. Ayrıca 2012 itibariyle Avrupa’nın en büyük bankalarından biri olan Sberbank ile birleşerek hizmet sunmayı sürdürmüştür.

İlk sloganı hayata dönüş olan bu bankanın kurulduğu günden bugüne kadar daima yenilikçi bir teknoloji sürecini sürdürdüğü görülmektedir. Ayrıca AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Denizbank ekonomik çalışmalar kapsamında KOBİ’lere ciddi anlamda destek sunan bankalardan biridir. Ayrıca tarım, alt yapı, eğitim, belediyeler, sağlık, turizm, enerji ve denizcilik alanında da kredi hizmetleri sunarken yeni finansman modelleri de geliştirmektedir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Günün her saatinde 0850 222 08 00 numaralı telefon üzerinden bankanın müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden ayrıca ürün başvurusu yaparken düşük komisyonlarla işlemlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Bankacılık Hizmetleri

Denizbank bireysel krediler başta olmak üzere KOBİ kredileri, ticari krediler, tarımsal krediler ve kurumsal kredilerde daima uygun hizmetler sunmaktadır. Ayrıca afili bankacılık, özel bankacılık ve KOBİ bankacılığının yanı sıra tarım bankacılığı konusunda da çığır açan Denizbank, birikim yönetimine önem vermektedir.

Denizbank birikim yönetimi kapsamında alınacak hizmetler;

 • Ekonomik araştırma
 • Mevduat ürünleri
 • Hazine ürünleri
 • Yatırım ürünleri olarak sıralanmaktadır.

Dijital Deniz Uygulaması

Denizbank, dijital deniz uygulamasıyla son zamanların en hızlı ve pratik bankacılık hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Fastpay, internet bankacılığı ve mobil deniz uygulamalarının yanı sıra diğer uygulama mağazaları üzerinden rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Kurumsal müşteriler ise taşıt aracı ve ekipmanların yanı sıra satılık gayrimenkuller, sigorta başvurusu, KOBİ sigortaları ve daha pek çok konuda bankadan yararlanmayı sürdürebilir.

Denizbank Engelsiz Bankacılık

Engelszi bankacılık konusunda birbirinden farklı çözümler üreten Denizbank, engelli müşterilerinin ürün ve hizmetlerine kısa sürede erişmesini kolaylaştırmaktadır. Özellikle de şubelerde Braille kabartmalı levha kullanan bankanın iç e dış mekân hissedilebilir yüzey uygulamaları, şube kapılarında haberleşme butonu ve merkezi alarm sistemi kullandığı bilinmektedir. Banka çalışanları da bu konuda hassas davranarak engelliye doğru yaklaşım eğitimleri almış ve engelli müşteriler için gerekli çözümler üretilmiştir.

Denizbank Bireysel Krediler

Nakit ihtiyaçlarına anlık çözümler sunan Denizbank, uygun faiz oranlarıyla 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Ayrıca eğitim kredisi, cebimde kredi, borç transfer kredisi ve bireysel finansman kredisi konusunda da hizmet vermeyi sürdürmektedir. Son olarak kurtaran hesap ve anında para hesabı ile 12 taksitli ve geri ödemeli kredi seçeneği de yine bankanın sunduğu hizmetler arasındadır.

Mobil Deniz uygulamasını indiren tüketiciler, kredi skoruna göre şubeye gitmeden kredi talebinde bulunabilmektedir. Elbette bu uygulama sadece Denizbank müşterileri için geçerlidir. Son olarak bankanın taşıt ve konut kredisi de en çok tercih edilen kredi türleri arasında yer almaktadır.

Denizbank Kredi Kartları

Kredilerin yanı sıra kredi kartları konusunda da birçok avantajı beraberinde getiren bankanın temassız işlem kolaylığı sunan uygulamaları mevcuttur. Öte yandan bonus kazanmak için de Denizbank kredi kartı başvurusu yapabilir ve nakit avans hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Dijital bankacılık uygulamaları ve dönem dönem sunduğu kampanyalarıyla pek çok tüketicinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılayan Denizbank, yatırım yapmak isteyenler için de çalışmalar gerçekleştiriyor. Yatırın fonları, hazine ürünleri ve mevduat hesapları da bu konuda sunulan seçenekler arasındadır. Bankanın web sitesinden güncel kampanyalara ulaşabilir ve ürün hizmet ücretleri hakkında da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.


Denizbank Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres :
Esentepe, Büyükdere Cd. No:141, 34394 Şişli/İstanbul
Telefon :
(0212) 348 20 00
Faks :
(0212) 336 30 30

Denizbank Çalışma Saatleri

 • Pazartesi : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Salı : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Çarşamba : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Perşembe : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Cuma : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Cumartesi : KAPALI
 • Pazar : KAPALI

Denizbank Şubeleri

Denizbank şubelerini bulmak için aşağıdaki linke tıklayıp ulaştığınız sayfadan aradığınız ili seçerek ilgili şubeye ait adres, telefon, faks, çalışma saatleri ve şube kodu gibi bilgilerine ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

Denizbank Şubeleri