fbpx

Şekerbank

EFT Kodu
0059
Swift Kodu
SEKETR2A
Çağrı Merkezi
444 78 78
İnternet
sekerbank.com.tr

Şekerbank Hakkında

Çok sayıda kredi ürünü ve kurumsal kredi seçenekleri sunan Şekerbank 1953 yılında tarım sanayisine destek vermek amacıyla kurulmuştur. Genel merkezi 1956’da Ankara’ya taşınmış ve ilk adı olan Pancar Kooperatifleri Bankası burada Şekerbank olarak değişmiştir. Ticari bankacılık, kurumsal bankacılık, KOBİ, tarım bankacılığı, işletme bankacılığı ve bireysel bankacılık alanında faaliyet gösteren Şekerbank şubelerinin sayısı da oldukça fazladır.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri

Müşteri danışmanıyla görüşmek ya da sesli yanıt üzerinden ihtiyaç duyulan bilgilere ulaşmak için 0850 222 78 78 numaralı telefondan hizmet alınabilmektedir. Ayrıca kredi ve kredi kartı başvuruları da müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilir.

Şekerbank Bireysel Bankacılık Hizmetleri

Şekerbank, bireysel bankacılıkta çok sayıda uygulamayı devreye almıştır. Türkiye’de 238 şubesi ve 500 ATM’si bulunan bankanın bireysel krediler, kart ürünleri, emekli bankacılığı, BES, sigorta ve altın bankacılığı konusunda farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bireysel kredilerde EKO kredi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kredili mevduat hesabı ve konut kredisi sunan banka ayrıca emekli bankacılığı alanında da özel uygulamalar sunmaya devam etmektedir.

Şekerbank Tarım Bankacılığı

Tarımla uğraşan tüketicilere özel tarımsal yatırım kredileri, tarımsal işletme kredileri, hasat POS, hasat kart, aile çiftliği, tarım sigortaları, tarım kampanyaları ve mevduat ürünleri Şekerbank tarafından sunulmaktadır. Tarım sektörüne her zaman büyük bir destek veren bu bankanın yatırım harcamaları ve kazançlar, esnek ödeme koşullarına göre hazırlanmaktadır. Tarım bankacılığı faaliyetlerini 1953 yılından beri sürdüren Şekerbank ayrıca çiftçinin hasadına özel bankacılık ürünleri sunmaya devam etmektedir.

Şekerbank Esnaf ve İşletme Bankacılığı

Sektörel anlamda desteklerini sürdüren bu bankada çok sayıda ticari kart seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca üye iş yeri ve POS uygulamalarının yanı sıra esnaf ve işletmelere özel mevduat ürünleri ile BES – sigorta seçenekleri sunulmaktadır.

Şekerbank KOBİ Bankacılığı

KOBİ kredileri ile beraber nakit yönetimi desteği, ticari kartlar, dış ticaret ve finansmanı, BES – sigorta seçenekleri ve mevduat ürünleri, KOBİ’lerin yararlanabileceği şekilde hazırlanmıştır.

Şekerbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Ticari ve kurumsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması için kredi ürünlerinde esneklik sağlayan bankanın uygun ödeme koşulları da sunduğu bilinmektedir. Ticari pazarlama ve kurumsal olarak profesyonel bir ekibe sahip olan Şekerbank, Türkiye’deki tüm şubelerinden ticari bankacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Şekerbank Şubesiz Bankacılık Hizmetleri

7/24 hizmet veren Şekerbank şubesiz bankacılık uygulamaları aynı zamanda firmalar için de gerekli çalışmaları sunmaya devam etmektedir. Şubeye gitmeden mobil şube, internet şube ya da ATM’ler üzerinden yatırım, fatura ödemesi, temel bankacılık işlemleri ve para transferi gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mobil şubeden vadeli mevduat hesabı açabilir ve avantajlı e-mevduat oranlarından da yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Mobil Uygulamalar

Bankanın ‘Cebimdeki Güç’ adını verdiği mobil uygulama sayesinde;

 • Kredi kartı şifre oluşturma
 • Kredi kartı taksit sorgulama
 • Ekstre sorgulama
 • Limit sorgulama
 • Puan bilgisi sorgulama
 • Kurye durum sorgulama
 • Bonus kart kampanyasına katılım başvurusu
 • Otomatik işlem taksitlendirme
 • Kredi kart başvurusu
 • İBAN sorgulama
 • Döviz kuru sorgulama
 • Vadesiz hesap bakiye sorgulama gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

Google Play ve Apple Store üzerinden indirilen mobil uygulama sayesinde ayrıca kampanyaları takip edebilir ve yine başvuru sürecine dahil olabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen bankalarından olan Şekerbank, belirli dönemlerde devreye aldığı düşük faizli kredileri takip etmek için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Kredi faiz oranları sitemizde güncel olarak paylaşılmakla beraber bankanın tüm kredi kart uygulamaları da yine sitemizden paylaşılmaktadır.


Şekerbank Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres :
Emniyet Evleri Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No:1/1A, 34415 Kağıthane – İstanbul
Telefon :
(0212) 319 70 00
Faks :
(0212) 319 74 29

Şekerbank Çalışma Saatleri

 • Pazartesi : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Salı : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Çarşamba : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Perşembe : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Cuma : 09:00 - 12:30 & 13:30 - 17:00
 • Cumartesi : KAPALI
 • Pazar : KAPALI

Şekerbank Şubeleri

Şekerbank şubelerini bulmak için aşağıdaki linke tıklayıp ulaştığınız sayfadan aradığınız ili seçerek ilgili şubeye ait adres, telefon, faks, çalışma saatleri ve şube kodu gibi bilgilerine ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Şubeleri