fbpx

Ziraat Katılım Bankası

EFT Kodu
209
Swift Kodu
TCZBTR2AZKB
Çağrı Merkezi
(0850) 220 50 00
İnternet
ziraatkatilim.com.tr

Ziraat Katılım Bankası Hakkında

675 milyon TL sermayesi ile BDDK’nın 2014 tarihli izniyle 12 Mayıs 2015 tarihinde kurulan Ziraat Katılım Bankası, kâr payı oranlı hizmet vermektedir. Birbirinden farklı çalışmalar gerçekleştiren bu bankanın katılım bankacılığında ciddi bir müşterisi bulunmaktadır. Anında hesap açmaktan cari hesaplara, yatırım ürünlerinden nakit yönetimine kadar pek çok hizmeti bankanın şubelerinden ya da mobil uygulaması üzerinden alabilirsiniz.

Ziraat Katılım sadece ülkemizde değil bölgesinde de katılım bankacılığına lider bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Daima değer üretmeyi vizyon olarak kabul eden bu banka, paylaştıkça müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu nedenle lider, saygın ve evrensel bir katılım bankası unvanına sahiptir. Misyon olarak ise müşterilerinin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını anlayarak en doğru kanaldan hızlıca çözüme ulaştırmayı amaçlayan bankanın etik değerler ve katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda hareket ettiği bilinmektedir. Dünya standartlarında sürdürülebilir verimlilik ve kârlılık ilkesiyle yola çıkan Ziraat Katılım ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri

0850 220 50 00 numaralı telefon üzerinden bankanın müşteri temsilcilerine 7/24 ulaşmanız mümkündür.

Ziraat Katılım Bireysel Bankacılık Uygulamaları

Yatırım ürünleri, cari hesaplar, hac ve umre finansmanı, dayanıklı tüketim finansmanı, eğitim finansmanı, taşıt ve konut finansmanı ile beraber katılma hesapları gibi başlıklarda çalışmalarına devam eden Ziraat Katılım Bankası, bireysel arsa finansmanı, bireysel iş yeri finansmanı, ipotekli finansman ve yasa kapsamında ipotekli finansman çözümleri de sunmaktadır.

Bireysel finansmanlarda düşük kâr payı oranlı hizmet veren Ziraat Katılım’dan ayrıca bireysel emeklilik, sigorta, banka kartı ve nakit yönetimi konusunda da destek alınabilmektedir.

Ziraat Katılım Girişimcilere Özel Hizmetler

Girişimciler de bireysel tüketiciler gibi pek çok bankacılık hizmetinden faydalanabilmektedir. Nakdi finansman ürünleri, gayri nakdi finansman ürünleri, dış ticaret finansmanı, katılma hesapları, finansal kiralama ve üye – iş yeri POS yönetimi konusunda bankaya başvuru yapılması yeterlidir. Sıralanan bu hizmetler aynı zamanda kurumsal müşteriler için de geçerlidir.

Yatırımcı ilişkilerine her zaman önem veren Ziraat Katılım Bankası, sunduğu avantajlar, kampanyalar ve düşük kâr payı oranlı finansmanlar sayesinde günümüzde en çok tercih edilen katılım bankasıdır. Haliyle kurumsal firmalar, girişimciler ve ticari işletmeler de acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Ziraat Katılım’a başvurmaktadır. Web üzerinden de başvuru yapılabilirken, sitemizden ihtiyacınız olan güncel bilgilere ulaşabilir ve bu süreci daha şeffaf bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ziraat Katılım Mobil Uygulaması

Katılım Mobil uygulaması ile beraber ATM işlemleri, internet şube işlemleri ve e-devlet kapısı işlemleri kısa sürede yapılabilmektedir. Bilgisayar ya da cep telefonlarından giriş yapacağınız yeni mobil bankacılık uygulaması üzerinden hem kurumsal hem de bireysel müşteriler yararlanabilmektedir. Üstelik katılım mobil üzerinden yapılan tüm işlemler ücretsizdir. Uygulamada canlı yardım hizmeti de yer aldığı için müşteri temsilcilerine ulaşarak yaşanabilecek sorunlarla ilgili anlık çözüm talebinde bulunulabilir.

Ziraat Katılım müşterileri, müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet üzerinden bankacılık şifresi alarak katılım mobile dahil olabilir. Banka müşterisi olmayanlar ise resmi web site üzerinden başvuru yapabilmektedir. Ayrıca katılım mobil uygulaması Google Play ve App Store’da yer almaktadır.

Dijital bankacılık kanallarını en iyi şekilde müşterilerine sunan Ziraat Katılım, SSL güvenlik sertifikasını devreye alarak sorunsuz bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Bu sayede internet şubesine güvenli olarak giriş yapabilen müşteriler aynı zamanda farklı aşamalardan geçerek hesaplarına ulaşabilmektedir. Ülkemizdeki tüm bankalar bu şekilde hizmet verdiği için mobil bankacılık konusunda herhangi bir sorun yaşamadan banka müşterileri hizmet almayı sürdürmektedir.


Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres :
Hobyar Mahallesi, Şeyhulislam Hayri Efendi Caddesi No: 12 Posta Kodu:34112 Bahçekapı - Fatih / İstanbul
Telefon :
(0212) 404 10 00
Faks :
(0212) 404 10 99

Ziraat Katılım Bankası Çalışma Saatleri

  • Pazartesi : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
  • Salı : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
  • Çarşamba : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
  • Perşembe : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
  • Cuma : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
  • Cumartesi : KAPALI
  • Pazar : KAPALI

Ziraat Katılım Bankası Şubeleri

Ziraat Katılım Bankası şubelerini bulmak için aşağıdaki linke tıklayıp ulaştığınız sayfadan aradığınız ili seçerek ilgili şubeye ait adres, telefon, faks, çalışma saatleri ve şube kodu gibi bilgilerine ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Şubeleri